Допомога дітям України

Допоможи талановитим дітям України!

Шановні друзі!

Запрошуємо меценатів, спонсорів, волонтерів та усіх інших добрих людей допомагати дітям!

Кожна талановита дитина (а інших і не буває) потребує уваги та хоч малесенького піклування та нагороди за наполегливе навчання та творчу роботу. Не завжди все це можуть забезпечити батьки. Якщо вони є.

До того ж, дітям багато не треба – юному художнику папір та фарби, танцюристу – допомогти із костюмом, співаку – теж, а може й мікрофон купити, а може – пісню у студії записати! Допомогти юному таланту ще на один крок наблизитися до омріяної мети – що може бути шляхетнішим?

Будь-яка дитина заслуговує на подарунки. Але ми хочемо надихнути дитину на творче зростання, підштовхнути її до позитивної боротьби за нові творчі досягнення – сьогодні зроби краще, ніж учора. Таким чином, подарунок у вигляді творчої премії додасть дитині впевненості у власних силах на часто нелегкому життєвому шляху.

Наш головний принцип – участь у онлайновому постійно діючому фестивалі “Діти України” доступна кожному. Безкоштовно. Конкуренція – товариська. Журі – доброзичливе. Позитивне голосування глядачів неодмінно зараховується.

Важливо
. Якщо ви знаєте творчу дитину, яка потребує допомоги, але не можете допомогти самотужки – надайте нам інформацію, ми спробуємо вирішити це питання за допомогою учасників нашої спільноти.

Ми будуємо всеукраїнську мережу підтримки юних талантів. Тому що сьогодні далеко не всі діти можуть потрапити на якесь телевізійне шоу талантів. А хто потрапив, легко можуть “вилетіти” із психологічною травмою – не тому, що недостатньо талановиті, а просто за “законами жанру”. Бо шоу є шоу.

Наш власний багаторічний досвід говорить про те, що випробувати себе у творчості має право кожна дитина. Юних талантів не просто багато – їх дуже багато. Їх підтримка – це вагомий внесок у близьке майбутнє талановитої України.

Особливої уваги потребують діти, що залишились без батьків. Ви ж знаєте, яка зараз ситуація в країні.

Тому – приєднуйтесь, друзі! Допоможемо маленьким творчим особистостям разом.

Ми виростимо талановитих, творчих, розумних і красивих, вільних громадян вільної країни.

Неталановитих дітей не буває!

Шановні друзі!

Допомогти фінансово Ви можете, здійснивши платіж на такі реквізити:

 

visa

Перевести гривні на нашу банківску карту:
(інтерфейс банку відкриється у новому вікні)

Перевести ГРН →

 

Перевести долары США на нашу банківску карту:
(інтерфейс банку відкриється у новому вікні)

Перевести USD →
webmoney
U305780943393
Z166594297325
E395713335727
R266601896266

 

Кожен меценат отримає звіт, куди витрачені його гроші.

 

З повагою,
Олена Корольова,
засновник Фестивалю дитячої творчості “Діти України”.

Тел. (050) 208-94-67
(093) 857-03-88
(095) 224-56-26