Партнерам

Шановні друзі!

Просимо розглянути можливість допомоги проекту “Діти України”.

Діти України” – онлайновий мультимедійний постійно діючий фестиваль дитячої творчості.

Ми виходимо з того, що неталановитих дітей не буває. Кожна дитина у чомусь хоч крапельку талановита. І ці таланти мають побачити Україна і світ.

Кожна талановита дитина потребує уваги та хоч малесенького піклування та нагороди за наполегливе навчання та творчу роботу. Не завжди все це можуть забезпечити батьки. Якщо вони є.

Особливої уваги потребують діти, що залишились без батьків в силу різних трагічних подій, головною з яких є війна.

Будь-яка дитина заслуговує на подарунки. Але ми хочемо надихнути дитину на творче зростання, підштовхнути її до позитивної боротьби за нові творчі досягнення – сьогодні зроби краще, ніж учора. Таким чином, подарунок у вигляді творчої премії додасть дитині впевненості у власних силах на часто нелегкому життєвому шляху.

Дітям багато не треба – юному художнику папір та фарби, танцюристу – допомогти із костюмом, співаку – теж, а може й мікрофон купити, а може – пісню у студії записати! Допомогти юному таланту ще на один крок наблизитися до омріяної мети – що може бути шляхетнішим?

Наш головний принцип – участь у фестивалі доступна кожному. Безкоштовно. Конкуренція – товариська. Журі – доброзичливе. Позитивне голосування глядачів неодмінно зараховується.

Ми будуємо всеукраїнську мережу підтримки юних талантів. Тому що сьогодні далеко не усі діти можуть потрапити на якесь телевізійне шоу талантів. А хто потрапив, легко можуть “вилетіти” із психологічною травмою – не тому, що недостатньо талановиті, а просто за “законами жанру”. Бо шоу є шоу.

Наш власний багаторічний досвід говорить про те, що випробувати себе у творчості має право кожна дитина. Юних талантів не просто багато – їх дуже багато. Їх підтримка – це вагомий внесок у близьке майбутнє талановитої України.

Від наших партнерів ми просимо фінансової, огранізаційної та товарної (подарункової) допомоги.

На нашому сайті ми демонструємо фото та відеоматеріали з творчими здобутками дітей. Цей сайт потребує допомоги у розвитку в справжню мультимедійну мережу.

Ми допомагаємо дітям у відео та фотозйомці. Більш професійна фото та відеоробота також потребує коштів.

Вручення нагород відбувається кур’єрською доставкою та під час урочистих та концертних заходів у рамках фестивалю. Для цього потрібні відповідні приміщення.

Подарунки – від цукерок :) до оплати пошиття концертного одягу, а також необхідного обладнання чи творчих інструментів.

Деяким родинам творчих дітей потрібна проста фінансова допомога.

Отже, будь-яка допомога приймається.

Ми просимо від партнерів допомоги… – хто що, як і скільки зможе. :)

Обов’язково надаємо звіт – куди, кому саме і в якому обсязі надійшла допомога.

З повагою,
Олена Корольова
Фестиваль дитячої творчості “Діти України”.

Тел. (050) 208-94-67
(093) 857-03-88
(095) 224-56-26