Срібні дзвіночки України

Талановиті діти України. Talented children of Ukraine

Камерний хор дівчат Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка здобув перше місце на XII Міжнародному Фестивалі духовної музики “Sudraba zvani/Silver Bells” в Даугавпілсі.

Про це повідомив один з організаторів поїздки колективу на конкурс Павло Нейман.

“Перше місце! Камерний дівочий хор КССМШ ім. Лисенко! Дівчата заспівали так, що слів просто немає. Сама гордість за те, що в Україні є такий діамант. Всі подробиці вже завтра – зараз бігом в автобус і буде довга дорога в Київ”, – наголосив Нейман.

У конкурсі на фестивалі взяли участь чотири десятки колективів з Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Росії та інших країн.

“Коли в костелі, який за 800 км від Києва, звучить “Добрий вечір, пане господарю”, “Щедрик”, “Ой у місті Віфлеємі” і публіка, яка не знає української, із захватом слухає і розуміє, відчуває… Коли після виступу дівчатам аплодують дуже сильні конкуренти з інших країн… Коли в очах слухачів блищать сльози (в тому числі у деяких членів журі – а вони бачили й чули дуже багато колективів!)… Це неймовірна гордість”, – написав Нейман.

Гран Прі здобув російський дитячий хор “Весна” імені Пономарьова.

Новини України і світу

 

Переглядів: 56

Дивіться ще:

Коментувати

Ваш email НЕ буде опублікований. Необхідна інформація позначена *